Echipa de vanzari Prefabricate Infrastructura rutiera

Tara

Catalin Ciuciuc

Manager Vanzari Prefabricate pentru infrastructura
Tel: 0733.889.206
catalin.ciuciuc@somaco.ro

 

Gheorghe Voenoiu

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Muntenia Nord si Dobrogea
PH, BZ, IL, BR, TL, CT
Tel: 0731.660.532

gheorghe.voenoiu@somaco.ro

 

Valentin Prefac

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Muntenia Sud si Oltenia Est
Bucuresti, IF, DB, GR, TR, CL, VL, OT, AG
Tel: 0731.660.541

valentin.prefac@somaco.ro

 

 Prefabricate Moldova Vest

Ciprian Palade

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Vest
SV, NT, BC, VN
Tel: 0731.660.516
ciprian.palade@somaco.ro

 Prefabricate Moldova Est

Marius Paraschiv

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Est BT, IS, VS, GL
Tel: 0731.660.778
marius.paraschiv@somaco.ro

 

Ioan Andrei

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Transilvania BV, CV, HR, MS, SB, CJ, AB, BN, MM, SM, SJ
Tel: 0733.889.036

ioan.andrei@somaco.ro

 

Catalin Cecmac 

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Banat si Oltenia Vest TM, AR, HD, BH, CS, GJ, MH, DJ

Tel: 0745 631 610
catalin.cecmac@somaco.ro

Contact

 
 
SOMACO GRUP PREFABRICATE S.R.L.
Sediul central: Str. Biharia nr 67-77, etaj 2, Bucuresti sector 1
Tel: 031 425 45 77, Fax: 031 425 46 29, office@somaco.ro