Inginer constructor - Roman

Rolul postului:

Monitorizeaza planificarea productiei pe proiectele existente si tipuri de elemente.

Principalele responsabilitati:

 - Tine evidenta tuturor notelor de predare ale prefabricatelor, semifabricatelor si confectiilor metalice
- Analizeaza incadrarea in normele de consum pe baza documentatiilor tehnice de executie
- Lanseaza documentatia tehnica catre productie si CQ
- Analizeaza si efectueaza controlul documentatiei de executie a produselor
- In cazul modificarii documentatiei retransmite formatul update catre toti cei implicati
- Intocmeste fisele tehnologice si le prelucreaza in softul NAVISION
- Intocmeste raport lunar de inchidere a productiei prin punctarea / corelarea cu notele de predare si a balantei contabile

Principalele cerinte:

 Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii

- Experienta de lucru minim 6 luni in constructii si proiectare
- Cunostinte bune de AUTOCAD
- Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office

Ce iti oferim:

Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa.

Aplica acum

Cariere

Stiati ca?

... Betonul este cel de-al doilea material folosit in lume dupa apa?

... Somaco are peste 450 angajati, dintre care 20% sunt femei?

... Numarul angajatilor Somaco cu varsta sub 25 ani creste continuu?

SOMACO GRUP PREFABRICATE S.R.L.
Sediul central: Str. Biharia nr 67-77, etaj 2, Bucuresti sector 1
Tel: 031 425 45 77, Fax: 031 425 46 29, office@somaco.ro