Echipa de vanzari Prefabricate Infrastructura electrica

Tara

Catalin Ciuciuc

Manager Vanzari Prefabricate pentru infrastructura


Tel: 0733.889.206
catalin.ciuciuc@somaco.ro

 

Gheorghe Voenoiu

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Muntenia Nord
PH, BZ


Tel: 0731.660.532

gheorghe.voenoiu@somaco.ro

 Prefabricate Moldova Vest

Ciprian Palade

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Vest
SV, NT, BC, VN


Tel: 0731.660.516
ciprian.palade@somaco.ro

 Prefabricate Moldova Est

Marius Paraschiv

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Est BT, IS, VS, GL


Tel: 0731.660.778
marius.paraschiv@somaco.ro

 

Ioan Andrei

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Transilvania si Bucuresti - B, BN, HR, CV, BV, SB, AB, CJ, MS, MM, SJ


Tel: 0733.889.036

ioan.andrei@somaco.ro

 

Eduard Coman 

Coordonator Vanzari Prefabricate infrastructura - Zona Muntenia Sud, Dobrogea si Oltenia - TL, BR, CT, IL, CL, DB, IF, GR, AR, TR, OT, VL, DJ, GJ, MH

 

Tel: 0731 660 520
eduard.coman@somaco.ro

Contact

 
 
SOMACO GRUP PREFABRICATE S.R.L.
Sediul central: Str. Biharia nr 67-77, etaj 2, Bucuresti sector 1
Tel: 031 425 45 77, Fax: 031 425 46 29, office@somaco.ro