Echipa de vanzari Prefabricate pentru Sisteme de canalizare

Tara

Catalin Ciuciuc

Manager Vanzari Prefabricate pentru infrastructura


Tel: 0733.889.206
catalin.ciuciuc@somaco.ro

 Prefabricate Moldova Vest

Ciprian Palade

Area Sales Manager Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Vest
SV, NT, BC, VN


Tel: 0731.660.516
ciprian.palade@somaco.ro

 Prefabricate Moldova Est

Marius Paraschiv

Area Sales Manager Prefabricate infrastructura - Zona Moldova Est BT, IS, VS, GL


Tel: 0731.660.778
marius.paraschiv@somaco.ro

 

Ioan Andrei

Area Sales Manager Prefabricate infrastructura - Zona Transilvania - BN, HR, CV, BV, SB, AB, CJ, MS, MM, SJ, SM

 

Tel: 0733.889.036

ioan.andrei@somaco.ro

 

Eduard Coman 

Area Sales Manager Prefabricate infrastructura  - Muntenia, Dobrogea, Oltenia Est si Bucuresti - B, PH, BZ, TL, BR, CT, IL, CL, DB, IF, GR, TR, OT, VL

 

Tel: 0731 660 520
eduard.coman@somaco.ro

 

Radu Badescu

Area Sales Manager Prefabricate infrastructura - West - BH, HD, AR, TM, GJ, CS, DJ, MH


Tel: 0722.102.332

radu.badescu@somaco.ro

Contact

 
 
SOMACO GRUP PREFABRICATE S.R.L.
Sediul central: Str. Biharia nr 67-77, etaj 2, Bucuresti sector 1
Tel: 031 425 45 77, Fax: 031 425 46 29, office@somaco.ro